• sales@uniprint.ua
  • (044) 490 34 60

    Компанія Uniprint постачальник обладнання та витратних матеріалів, що має багаторічний досвід реалізації успішних проектів на поліграфічному ринку України.

    Ми пропонуємо найсучасніші розробки в сфері цифрового друку для рекламних і пакувальних галузей, новітні розробки в додрукарських процесах як для «класичної» поліграфії, так і в флексографии, а також високоякісні матеріали для спеціальних видів друку на всіляких видах поверхонь.

    У вашому розпорядженні кваліфіковані сервісні фахівці та технологічна підтримка.

Нашими постачальниками є:

Hewlett Packard, підрозділ HP Indigo (США, Ізраїль) — виробник цифрових офсетних машин.

Компанія «Uniprint» - ексклюзивний постачальник цифрових офсетних друкарських машин HP Indigo.

Kodak - є найбільшим світовим розробником і виробником додрукарських систем і займає лідируюче положення в основних сегментах цього ринку. Особливо яскраво лідерство проявляється в області CtP.

Компанія «Uniprint» - єдиний авторизований партнер Kodak по CtP пристроям в Україні.

Brotech - Компанія Brotech Digital Graphics Co., Ltd. – лідируюча серед китайських виробників на ринку оздоблювального етикеточного обладнання. Успіхи компанії підтверджені таким гігантом цифрової етикеткової індустрії, як HP Indigo. Компанія Brotech є офіційним партнером HP як виробник оздоблювального обладнання для цифрових рулонних друкарських машин HP Indigo.

Marabu - вже більше 150 років є синонімом високоякісних спеціальних фарб зі знаком якості «Зроблено в Німеччині». Розробка і виробництво асортименту, який налічує в даний час 20 000 найменувань, завжди орієнтовані на клієнтів і на ринок. З досвідом, компетентністю і увагою до деталей. Два успішних підрозділи виробляють надзвичайно зручні у використанні продукти. Будь то фарби для спеціальних процесів друку або фарби для хобі і ремесел - Marabu - номер 1 в обох світах.

Kiwo Kissel + Wolf GmbH - провідний світовий виробник хімії для виготовлення та регенерації трафаретних форм. Співробітники KIWO, що працюють в сучасних лабораторіях з найсучаснішим обладнанням, постійно розробляють нові продукти, концепції і рішення. Продукція KIWO виробляеться з найвищою якістю і стабільністю. Допуски чітко визначені і строго контролюються. Ці високі стандарти якості витримуються для всієї продукції KIWO в усіх напрямках. Система управління якістю сертифікована за стандартом DIN EN ISO 9001, організована на всіх етапах, від отримання і тестування сировини до виробництва і доставки.

Ми бачимо основу довгострокового партнерства в якості рішень, на основі сучасних розробок, а також в оперативній сервісній підтримці.